Цього тижня завершується реєстрація для участі у пробному ЗНО

Просмотров: 392
20 января 2020 20:30
Цього тижня завершується реєстрація для участі у пробному ЗНО фото

Взявши участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасники можуть попрацювати з тестами, потренуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися правильно розподіляти час, а головне психологічно налаштуватися. 

Реєстрація завершується 24 січня. За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 17 січня 2020 року сформовано 261 469 заявок на участь у пробному тестуванні.

Як повідомили у Центрі, для складання тесту з української мови та літератури подано 135 862 заявки, математики – 45 398, історії України – 28 071, англійської мови – 32 580.

Загалом процес реєстрації завершили 65 890 осіб. Більшість (48 816) виявили бажання складати пробне тестування із двох навчальних предметів. Повідомляє облдержадміністрація.

Зазначимо, реєстрація вважається завершеною після здійснення оплати на основі зразка(ів) квитанції(ій) для оплати пробного ЗНО. Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Також читайте:

Майбутні абітурієнти зможуть перевірити свої знання на безкоштовному пробному ЗНО

Які документи необхідно підготувати для реєстрації на ЗНО

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: