У Запорізькій області найменше хворих на грип та ГРВІ

Просмотров: 516
27 декабря 2019 12:00
У Запорізькій області найменше хворих на грип та ГРВІ фото

Запорізька область має один з найнижчий показників захворюваності на грип та ГРВІ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, за минулий тиждень (з 16 по 22 грудня) на ГРВІ захворіли 163 587 людей, з них 68,3% — діти. Інтенсивний показник захворюваності склав 427,8 на 100 тис. населення, що на 10,3% менше епідемічного порога по Україні.

Упродовж минулого тижня проти грипу було вакциновано більше 6 тис. людей. Адже медики зазначають, що саме вакцинація є надійною профілактикою захворювання. 

На щастя, з початку епідемічного сезону не зареєстровано жодного летального випадку внаслідок грипу.

Нагадаємо, що грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт.

Основна різниця у симптомах грипу і ГРВІ полягає у тому, що грип розпочинається раптово і гостро, а впродовж періоду хвороби відчуваються різко виражені ломота в тілі, озноб, головний біль і біль у м’язах, а ГРВІ — зазвичай починається поступово і супроводжується відчуттям «розбитості» та загального нездужання.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: