Запорізькі спортсмени отримали медалі на Всеукраїнських змаганнях

Просмотров: 322
20 января 2020 13:40
Запорізькі спортсмени отримали медалі на Всеукраїнських змаганнях фото

У манежі Київської міської школи вищої спортивного майстерства під час Всеукраїнських змагань із бар`єрного та спринтерського бігу пам`яті М. Батруха та Б. Юшка запорізькі легкоатлети здобули медалі.

Серед запорізьких спортсменів були Олексій Касьянов, Анастасія Бризгіна та вікторія Ратнікова. Вони здобули дві срібні медалі і одну золоту.    

У змаганнях чоловіків другий результат в бігу на 60 м з бар’єрами показав титулований запорізький багатоборець Олексій Касьянов. Він здобув срібну медаль з результатом 7.90 с. Першим із результатом 7.89 с. став киянин Артем Шаматрін, а третім став також киянин Данило Шаматрін (8, 36 с).

Дистанцію 60 м у жінок виграла Вікторія Ратнікова, з часом 7.42 сек (результат у півфіналі 7.50). Тренують спортсменку ЗТУ Костянтин Михайлович Рурак та Олена Володимирівна Рурак.

На дистанції 400 м другий результат (54.94 с) показала легкоатлетка Анастасія Бризгіна. Золота медаль – у киянки Яни Качур (54.46 с), а бронзова – у Марії Буряк (Київська область), у якої результат 56.04 с.

 

Джерело: zasport.zp.ua

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: