Як запоріжці в ополонку пірнали

Просмотров: 446
19 января 2020 15:30
Як запоріжці в ополонку пірнали фото

У свято Хрещення запоріжці за традицією купаються у водоймах. Багато хто почав занурюватися в крижану воду Дніпра ще ввечері, напередодні свята, і, навіть, вночі. Масові купання пройшли на двох популярних запорізьких пляжах – Центральному та Правобережному.

В усіх місцях відбулися святкові молебні та освячення води.

Багато людей зібралося на Правобережному пляжі. Там освячення води провів єпископ Запорізький і Мелітопольський ПЦУ Фотій.

- Через цю воду Бог посилає особливе благословення. Усі хто вживає освячену воду або омивається нею, отримують благодать, дари і захист, але це можливо тільки в тому випадку, коли в душі людини живе віра, – сказав Фотій.

Люди купалися не дочекавшись кінця служби. Вони почали пірнати у воду. Усі говорять, що вода дійсно має магічні властивості, навіть не підготовлена людина не буде хворіти. А дехто просто прийшов, щоб не купатися, а освятити воду. 

Поринути в Дніпро на Правобережному пляжі приїхали нацгвардійці, які служать в запорізьких частинах, а також вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Спас». Вони пірнали цілими компаніями.

Для безпеки на березі чергували водолази і рятувальники, а по периметру пляжу вишикувалися поліцейські та нацгвардійці, щоб охороняти порядок. З боків стояли машини «швидкої». З двох сторін пляжу розташувалися намети для перевдягання.

 Детально про святкування Хрещення на Правобережному пляжі дивіться у нашому фоторепортажі. 

Имя:
Ваш комментарий:

Галина
19 января 2020 г. (22:23)

Приветствую людей которые могут нырять в холодную воду , молодцы желаю всем хорошего настроения, здоровья.


Похожие новости:
Последние новости: