Запорізькі вчителі вже реєструються для участі у сертифікації

Просмотров: 296
19 января 2020 16:00
Запорізькі вчителі вже реєструються для участі у сертифікації  фото

У цьому році реєстрація вчителів молодших класів на сертифікацію розпочалася 15 січня.

Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки визначило максимальний обсяг заяв, які можуть подати вчителі від кожної з областей. Так, учителі Запорізької області зможуть подати 77 заяв для проходження сертифікації у 2020 році.

Станом на 17 січня від Запорізької області заявив про участь у сертифікації подав 31 учасник.

Всього по країні на цей час було сформовано 544 реєстраційні картки-заяви від вчителів. Повідомляє облдержадміністрація.

Нагадаємо, що у цьому році сертифікація відбуватиметься за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Зареєструватись на сертифікацію можуть учителі, які мають педагогічний стаж не менше двох років та на момент реєстрації працюють за місцем роботи та на посадах, які вказують під час реєстрації.

Реєстрація для участі в сертифікації триває з 15 до 31 січня включно. Порядок реєстрації за посиланням.

Перший етап сертифікації — відбудеться 29 лютого 2020 року. Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин.

Читайте також:

Вчителем зможе працювати будь-яка людина з вищою освітою

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: