В Україні відбулася гучна прем’єра фільму «Мої думки тихі» (ВІДЕО)

Просмотров: 373
18 января 2020 11:00
В Україні відбулася гучна прем’єра фільму «Мої думки тихі» (ВІДЕО) фото
Кадр з фільму «Мої думки тихі»

Яскрава українська комедія з фрагментами драми вийшла на великий екран в четвер, 16-го січня.

Українська комедія тепер буде асоціюватись фільмом Антоніо Лукіча. Стрічка «Мої думки тихі» демонструє гумор нової генерації — інтелігентний, самокритичний та незлий.

Це не дивно, адже самому режисерові 27 років, і це його дебют у повнометражному кіно. Його роботу вже встигли відзначити спеціальною премією журі на 54-му міжнародному фестивалі у Карлових Варах, а у соціальних мережах стрічку вже називають одним із найважливіших українських фільмів 2020-го року. Фільм «Мої думки тихі» з Ірмою Вітовською отримав чимало позитивних відгуків під час світових прем’єр на міжнародних фестивалях, а також світове визнання у вигляді нагород. .

Перша українська прем’єра відбулася на Одеському кінофестивалі ще 18-го липня минулого року, однак, аби переглянути її в кінотеатрах, глядачам довелося почекати на неї ще шість місяців.

 

Читайте також: Кінопрем’єра: запоріжці в захваті від «Пекельної хоругви»

 

Смішно, бо про життя

За сюжетом стрічки «Мої думки тихі», звукорежисер Вадим, якого грає Андрій Лідаговський, переживає смугу невдач. Однак, в якийсь момент, несподівано навіть для самого хлопця, доля йому усміхається. Вадимові пропонують роботу, яку оплачуватиме канадська компанія. Все, що він повинен зробити — записати звуки українських тварин.

Неординарна пропозиція захопила хлопця і він одразу ж зібрався в дорогу. Вадим мотивує себе планами на майбутнє — якщо пощастить записати спів рідкісної качки, то він отримає запрошення у Канаду. І все б нічого, але в його творчі пориви та захмарні мрії трішки приземленості та повсякденного побуту вносить його мама, роль якої виконує Ірма Вітовська. Вона вирішує їхати разом з сином і допомогти йому записувати звуки українських тварин.

Фільм не побудований на товстих жартах з елементами расизму, ксенофобії й сексизму. Цей фільм про життя — про батьків і дітей, про самотність, про боротьбу дорослості й дитинства.

У принципі, там майже немає жартів. Він смішний, бо про життя — про найкумедніші його прояви. І багато глядачів вже відзначили, що найсмішніші моменти стрічки можна зустрічати фразою «о, це точно так, як у мене було».

 

Що пишуть про стрічку глядачі?

Письменник Андрій Курков поділився власним захопленням від стрічки: “Хотілось крикнути цій молодій і жвавій команді: “Ви хоча б розумієте, що ви зняли?”. Звісно ж, розуміють. Тому й не крикнув”.

Режисер і колишній політв’язень Олег Сенцов похвалив стрічку, але й натякнув на деякі слабкі моменти: “Не можу пригадати інших вдалих українських комедій: веселих і нетупих. Цей фільм, незважаючи на деякі проблеми в драматургії та підрозваленості, дуже чистий і чесний”.

Нагадаємо, що в Україні гучна прем’єра трагікомедії «Мої думки тихі» відбулася 16-го січня, але в Запоріжжі цей яскравий фільм можна побачити лише в КЗ ім. Довженка і лише на одному сеансі — о 12:10.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: