Запорізький філолог отримала міжнародну патріотичну медаль

Просмотров: 340
17 января 2020 19:20
Запорізький філолог отримала міжнародну патріотичну медаль фото

Завідувачка кафедри українознавства філологічного факультету Запорізького національного університету Ольга Стадніченко отримала міжнародне визнання.

Вона була відзначена почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи за 2020 рік. Ольга Стадніченко отримала нагороду за особистий патріотизм та багаторічну сумлінну працю, спрямовану на розбудову української державності шляхом популяризації української мови, української літератури, історії українського націєтворення та за плідну науково-педагогічну діяльність, як українського філолога: літературознавця і критика, організатора літературного процесу на Запоріжжі. Повідомляє прес-служба ЗНУ.

Відзначимо, що міжнародна патріотична медаль Івана Мазепи заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.
 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: