У запорізьких вогнеборців заявилися нові пожежно-рятувальні автомобілі

Просмотров: 326
17 января 2020 10:20
У  запорізьких вогнеборців заявилися нові пожежно-рятувальні автомобілі  фото

16 січня в ГУ ДСНС у Запорізьій області приїхали нові автомобілі.

Один з них обладнаний гідравлічним, електричним, пневматичним аварійно рятувальним обладнанням, ношами для перенесення потерпілих засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів. Він призначений для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, проведення заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Даний автомобіль придбаний в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Запорізькій області.  

Крім того, в рамках реалізації проекту безоплатної допомоги Уряду України від Уряду Китайської Народної Республіки, рятувальники отримали пожежну машину зі стаціонарною телескопічною драбиною яка піднімається на висоту 32 м. Автомобіль обладнаний спеціальним зовнішнім модулем вантажопідйомністю 300 кг та розрахований на підйом 3 осіб, має запас води 2700 літрів та 2400 літрів піноутворювача. Завдяки пожежному насосу потужністю 60л/с машина здатна подавати воду для гасіння з лафетного ствола розміщеного в зовнішньому модулі. Рятувальне авто обладнане сучасним системами контролю та безпеки. 

В Одесі рятувальники пройшли навчання  з експлуатації та обслуговування отриманої від КНР пожежно-рятувальної та інженерної техніки. Тренінги за участю інструкторів КНР пройшли 134 рятувальника з усіх регіонів України серед них четверо вогнеборців Запорізького гарнізону. 

 

Фото: zp.dsns.gov.ua

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: