В Україні вчора набув чинності закон про кнопкодавство нардепів

Просмотров: 314
17 января 2020 09:40
В Україні вчора набув чинності закон про кнопкодавство нардепів фото
«Кнопкодавам» тепер загрожує штраф до 85 тисяч гривень

У четвер, 16-го січня, вступив у силу закон про штрафи для нардепів за неперсональне голосування.

Відповідний документ № 404-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами було опубліковано в у середу, 15 січня, в парламентській газеті «Голос України».

Згідно з документом, вводиться кримінальна відповідальність за умисне голосування народним депутатом на пленарному засіданні Верховної Ради замість іншого народного депутата.

Штраф за його порушення становить від 3-х до 5-ти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тисяч гривень до 85 тисяч гривень).

Згідно із законом, досудове розслідування випадків кнопкодавства здійснюватимуть слідчі Державного бюро розслідувань.

Цікаво, що саме напередодні вступу закону в дію, 15-го січня, в залі ВР два депутати були помічені журналістами саме за цим зайняттям. Мабуть, вирішили, що ще цілий парламентський день можна порушувати правила без покарання.

Позафракційний нардеп Вадим Новинський (на відео) заявив журналістам, що зовсім не кнопкодавив у Верховній Раді і кнопку свого сусіда — ще одного позафракційного парламентарія Муси Магомедова — не натискав.

Нагадаємо, що на першому місці в рейтингу кнопкодавів — нардеп від Опозиційної платформи «За життя» із Запоріжжя Володимир Кальцев. В минулому році його зловили на кнопкодавстві дев’ять разів.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Михаил
17 января 2020 г. (21:32)

Давно пора.


Похожие новости:
Последние новости: