Медичні гарантії: чи готове до них Запоріжжя?

Просмотров: 308
16 января 2020 16:40
Медичні гарантії: чи готове до них Запоріжжя? фото

В обласній державній адміністрації відбувся захід, присвячений підготовці запорізького регіону до укладення договорів з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Це відбувається в рамках чергового етапу медичної реформи.

− Трансформація системи охорони здоров’я неминуча, тому необхідно активно впроваджувати її, аби пацієнти отримували медичні послуги якісно та своєчасно. Ми робимо усе, щоб підготувати спеціалізовані медичні заклади до впровадження наступного етапу реформи, − зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.

Додамо, що медзаклади регіону мають бути готові до підписання угод із НСЗУ до 31 січня. Тільки тоді вони зможуть отримати кошти з державної програми медичних гарантій з 1 квітня. На цей час загальна готовність Запорізької області до контрактування – близько 72 %, і це 7-й показник по Україні.

Відзначимо, що програма медичних гарантій – це перелік медичних послуг, надання яких держава гарантує пацієнту безкоштовно. Щоб скористатися ним, людина має укласти декларацію з лікарем первинної ланки, а потім отримувати направлення на наступні рівні допомоги. В той же час екстрена допомога буде надана всім без виключення громадянам.

Фото з офіційного сайту ЗОДА

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: