Кому в Запорожье повысят зарплату?

Просмотров: 321
16 января 2020 15:00
Кому в Запорожье повысят зарплату? фото
зарплата

В январе 2020 года зарплату тренерам и директорам ДЮСШ повысят.

В среднем зарплата тренеров будет на 35% выше.

В августе 2018 года Кабмин принял решение об увеличении зарплаты тренерам на 20%-70% благодаря дополнительному коэффициенту к должностному окладу, сообщает "Индустриалка".

Повышение зарплат должно уменьшить разницу между окладами учителей физкультуры в школах и тренерами ДЮСШ.

Средства на повышение зарплат выделят местные бюджеты, рассказал заместитель городского головы Запорожья Анатолий Пустоваров.

— З державного бюджету кошти на підвищення зарплат не надходять. Тому виплата зарплат тренерам, як і їх підвищення, фінансується з міського бюджету. За дорученням міського голови на бюджетній сесії ми заклали на підвищення додаткові кошти. Це близько 11 мільйонів гривен. Також в повному обсязі ми заклали кошти на проведення змагань та навчально-тренувальних зборів, — отметил Анатолий Пустоваров.

Так повышение зарплаты будет не одинаковым для всех тренеров и будет зависеть от их категории. 

— Завдяки тому, що підвищення зарплат буде диференційоване, у директорів ДЮСШ буде стимул підвищувати кваліфікацію школи і всього її складу. А тренери будуть зацікавлені в розвитку власної кар’єри. Загалом, зарплата тренерів вищої категорії підвищиться на 4,7 тисяч гривень, першої категорії — на 3 тисячі гривень, а другої категорії — більш ніж 1,2 тисячі гривень. А ті тренери, які працюють в сумісництві з іншими ДЮСШ, можуть отримувати і до 14-15 тисяч гривень, — рассказал Анатолий Пустоваров.

Читайте также: 

В Украине айтишников будут облагать налогами по-новому

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: