Як тепер запоріжці зможуть розпоряджатися землею

Просмотров: 274
16 января 2020 14:20
Як тепер запоріжці зможуть розпоряджатися землею фото

В облдержадміністрації презентували фінальну редакцію законопроєкту щодо земельної реформи, який підготовлено до другого читання у парламенті.

Тепер купувати землю сільськогосподарського призначення зможуть виключно українці, у яких власність землі не перевищуватиме 10 тис. га, передбачено виключно безготівковий розрахунок за землю з перевіркою походження коштів, забороняється купувати землю у 50 кілометровій зоні від кордону, банки не зможуть купувати землю — лише брати у заставу, частину коштів від продажу земель державної та комунальної власності буде направлено на створення Фонду розвитку сільських територій. Повідомляє облдержадміністрація.

Що стосується фермерських господарств, за словами заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького, вони зможуть купувати земельні ділянки без аукціону за ціною нормативної грошової оцінки, а також з розстрочкою до 7 років. Крім того, фермери матимуть право постійного користування землею для ведення сільського господарства, право довічного успадкованого володіння, а також оренди землі шляхом переоформлення права постійного користування.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: