У Запоріжжі продовжують перевіряти навчальні заклади

Просмотров: 313
15 января 2020 15:30
У Запоріжжі продовжують перевіряти навчальні заклади фото

У Запорізькій області та Запоріжжі тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, в тому числі у навчальних закладах.

Загалом на території області перевіркам підлягають 1451 суб'єкт господарювання, у володінні яких знаходиться 1501 об'єкт, з яких: дитячих навчальних закладів – 397; загальноосвітніх закладів – 540; вищих навчальних закладів з гуртожитками та об’єктами інфраструктури – 69; професійно-технічних училищ – 61. Повідомляє ГУ ДСНС.

Сьогодні рятувальники здійснили позапланові перевірки пожежної та техногенної безпеки у НВК №42 та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 52.

Під час проведення перевірок особлива увага приділялась утриманню шляхів евакуації, наявності та справності систем протипожежного захисту, протипожежного водопостачання, стану електрогосподарства, наявності первинних засобів пожежогасіння тощо.

За результатами фахівці ДСНС надали керівникам об'єктів відповідні акти для усунення наявних недоліків, виявлених у ході перевірки.

 

Читайте також: В Запорожье "Водоканал" отключает должникам воду

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: