Держпродспоживслужба виявила фірму, яка продавали суші з сальмонелою

Просмотров: 310
14 января 2020 21:30
Держпродспоживслужба виявила фірму, яка продавали суші з сальмонелою фото

Фахівці Держпродспоживслужби встановили фірму, яка продавала суші, від яких отруїлися люди. Як ми вже писали раніше, 7 запоріжців отруїлися продукцією, яку замовили через інтернет. Діагноз у 5 осіб – сальмонельоз, який підтверджено лабораторно, у 2 осіб – «Гострий гастроентерит».

Перебіг хвороби – середньої важкості. Випадки не взаємопов’язані між собою. Проте, в ході оперативно проведеного епідрозслідування, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області встановили, що потерпілі напередодні вживали підозрілий харчовий продукт – роли. Замовлення їжі із сайту «SUSHI 3303» захворілі здійснили та отримали 25.12.2019 (кур’єрською доставкою) в проміжку часу з 19 00 до 2100

Фахівцями лабораторії було з’ясовано адресу виготовлення підозрілого продукту та ФОП, який здійснює підприємницьку діяльність в закладі SUSHI 3303. При санепідобстеженні об’єкту виявлено, що заклад в державному реєстрі не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у вищезазначеному закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів не були представлені.

Крім того мали місце порушення санітарно – гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. За результатами лабораторних досліджень, проведених Випробувальним центром Запорізької регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища.

На ФОП складено протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: