На ринках Запоріжжя вилучили майже 13 тон небезпечної продукції

Просмотров: 278
15 января 2020 09:18
На ринках Запоріжжя вилучили майже 13 тон небезпечної продукції  фото

У минулому році на агропродовольчих ринках Запоріжжя було проведено понад 500 тис. ветеринарно-санітарних експертиз продуктів тваринного та рослинного походження: овочів та фруктів (340 тис.), молока та кисломолочних продуктів (63 тис.), м’яса (40 тис.), яєць (23 тис.).

За результатами досліджень та інспектувань майже 13 тонн харчової продукції визнано непридатною для споживання. Про це повідомляє держпродспоживслужба.

Фахівці нагадують, що державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи в Запорізькій області функціонують на всіх ринках (крім стихійних), де реалізовують продукцію тваринного і рослинного походження.

Тому, щоб попередити інфекційні та інвазійні хвороби, які передаються через продукти тваринного та рослинного походження, не купуйте товар на стихійних ринках. Вимагайте експертний висновок лабораторії при купівлі товару на ринку, а якщо купуєте в крамниці — супутні документи, які підтверджують безпечність цієї продукції. Також звертайте увагу на наявність холодильного обладнання для зберігання харчових продуктів.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: