Які документи необхідно підготувати для реєстрації на ЗНО

Просмотров: 387
14 января 2020 09:00
Які документи необхідно підготувати для реєстрації на ЗНО фото

Вже з 3-го лютого розпочнеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Тому майбутнім абітурієнтам вже необхідно готувати пакет документів.

Завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти Роман Шумада розповів, що для реєстрації учаснику ЗНО потрібно підготувати необхідні документи та матеріали, а саме копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

— Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ, – зазначив Роман Шумада.

Також необхідно підготувати дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку. Також потрібна реєстраційна картка, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися» (https://zno.testportal.com.ua/registration буде доступний з 3-го лютого), розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (для осіб, які не складають державну підсумкову атестацію. Адреси розташування таких пунктів стануть відомі до 3-го лютого і їхній перелік буде розміщено на сайті УЦОЯО).

Якщо у Вас є особливі потреби, то підготуйте ще медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900. Серед додаткових документів ще можуть знадобитись (за відповідної потреби) копія свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

копія нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

заява щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Сформований комплект реєстраційних документів подайте людині, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому ви навчаєтеся або надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти якщо Ви реєструєтесь самостійно чи через пункт реєстрації.

Підтвердженням вашої реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2020 рік» до закладу освіти, де ви навчаєтеся. Вручення індивідуальних конвертів забезпечують заклади освіти.

Джерело: testportal.gov.ua

Имя:
Ваш комментарий:

Алиса
14 января 2020 г. (09:07)

спасибо буду знать

Лидия
14 января 2020 г. (19:00)

Детки всем удачи, готовитесь.


Похожие новости:
Последние новости: