«Співаємо Берковського!»:  Запорізький Центр авторської пісні запрошує на пісенну зустріч 

Просмотров: 396
4 июля 2020 20:00
«Співаємо Берковського!»:  Запорізький Центр авторської пісні запрошує на пісенну зустріч  фото

Віктор Семенович  Берковський (13.07.1932 – 22.07.2005) – один з фундаторів та класиків композиторського напрямку в авторській пісні. Народився у Запоріжжі, навчався у зош № 50.

Після закінчення Інституту сталі і сплавів  у Москві, 9 років працював на заводі «Дніпроспецсталь».  Знаний металуг, професор МІСІС. Пісні почав писати у 1957 році. Йго твори увішли у численні збірки, антології, платівки та диски. Творчо співпрацював з Юрієм Візбором та Сергієм Нікітіним. Був художнім керівником пісенного проекту «Песни нашего века».

На честь видатного земляка на будинку, де він мешкав у Запоріжжі, у 2008 році була встановлена меморіальна дошка. Нещодавно, її автор, скульптор Борис Чак, доповнив її  унікальною цікавинкою – підставкою для квітів у вигляді гітари.

А запорізька бардівська спільнота, скориставшись можливістю зібратися в середині літнього сезону (у пригоді стався карантин), напередодні дня народження митця, вирішила запросити запоріжців на пісенну зустріч до меморіальної дошки.  Улюблені пісні    пролунають у виконанні  артистів Театру поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої, тріо «Неслыханная Прибыль» та інших.

Захід відбувається за організаційної підтримки КЗ «ПК «Титан».

Отже, чекаємо на вас 8 липня за адресою проспект Металургів 3. Початок співів о 18.30.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: