Теплопостачальники Запорізької області проводять перерахунки оплати за опалення та гарячу воду

Просмотров: 264
13 января 2020 10:40
Теплопостачальники Запорізької області проводять перерахунки оплати за опалення та гарячу воду фото

Учасники онлайн-наради голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили наприкінці минулого тижня стан проходження опалювального сезону та здійснення перерахунків за теплову енергію та комунальні послуги на території області, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Так, у м. Запоріжжя прийнято рішення про зменшення нарахувань за послугу з централізованого опалення на 24% та на 22% — за постачання гарячої води. Теплопостачальним підприємством м. Вільнянськ також прийнято рішення про зменшення обсягу нарахувань за послугу з централізованого опалення за грудень 2019-го року на 31%.

У м. Мелітополь розмір нарахувань зменшиться лише на 1% у зв’язку з тим, що діючий тариф було прийнято протягом опалювального сезону 2019/2020 року вже з урахуванням зміни ціни природного газу.

У м. Бердянськ питання перерахунку знаходиться в стадії обговорення з виконавчим комітетом Бердянської міської ради. У разі позитивного вирішення зменшення нарахувань складатиме 20%.

Щодо здійснення перерахунку за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України була прийнята відповідна постанова, згідно з якою теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам у зв’язку зі зміною для них ціни природного газу.

Підставою для зміни розміру нарахувань є умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована у структурі тарифів. Та якщо ціна є вищою, розмір нарахувань не змінюється.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: