Міністерство освіти зробило публічними 28 освітніх реєстрів

Просмотров: 286
11 января 2020 19:00
Міністерство освіти зробило публічними 28 освітніх реєстрів фото

Публічна інформація про сферу освіти і науки відтепер доступна на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. МОН вже оприлюднило 28 наборів даних, з якими можуть ознайомитися всі охочі. Повідомляє Урядовий портал.

Ці дані – неперсоналізовані та дозволені для подальшого вільного використання і поширення. Зберігання та забезпечення доступу до інформації відповідає принципам, визначеним Міжнародною хартією відкритих даних.

Оприлюднені переліки закладів освіти всіх рівнів, а також наукових установ, реєстри документів про загальну середню, професійно-технічну та вищу освіту, національний репозитарій текстів, реєстри технологій, створених чи придбаних за бюджетні кошти тощо.

–        Наша мета – бути відкритими та максимально спростити комунікацію між МОН та усіма нашими громадянами. Тепер дані наших реєстрів не просто доступні, їх дійсно зручно шукати та використовувати для власних потреб. Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями. Цей двосторонній зв‘язок надзвичайно важливий для нас, – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Детально з переліком можна ознайомитися за посиланням https://data.gov.ua/organization/ministerstvo-osvity-i-nauky-ukrayiny 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: