В Україні трансферну (декретну) відпустку зможуть отримувати чоловіки

Просмотров: 311
11 января 2020 15:40
В Україні трансферну (декретну) відпустку зможуть отримувати чоловіки фото

Декретну відпустку в Україні зможуть брати не тільки мами новонароджених, але й татусі, а також інші члени сім’ї. При цьому час відпустки зможе розподілятися на їхній розсуд. Така відпустка буде називатися трансферною, інформує BusinessUA.Com.
Відповідний законопроект продовжують готувати в парламенті. Про це розповіла народний депутат і член Комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова. Нововведення дозволять мамам, татусям, бабусям і дідусям брати декретну відпустку по догляду за дитиною і змінювати один одного.
Нардеп пояснила таку реформу декретних відпусток потребою жінки зберегти професійні навички. Таким чином, жінки не зможуть випадати з професії на три роки.
“Для чого це потрібно? Щоб жінка не випадала з професії на три роки і мала можливість побути вдома півроку, потім вийти попрацювати і знову піти у декретну відпустку”, — заявила Третьякова.
Крім того, така новація дозволить всім членам сім’ї побути з малюком в перші місяці і роки його життя. Це дозволить змінити установку, коли мама бере на себе всю турботу про дитину, а татусі, залишаючись не при ділі, звикають з таким становищем і дуже мало участі беруть і в подальшому вихованні дитини, вважає нардеп.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: