В Запоріжжі 23 тисячі безробітних знайшли роботу

Просмотров: 252
11 января 2020 15:00
В Запоріжжі 23 тисячі безробітних знайшли роботу  фото

За минулий рік працевлаштовано понад 23 тис. безробітних. При цьому третина з них знайшли роботу на першому тижні перебування на обліку у центрі зайнятості, 40% – на першому місяці перебування на обліку. Про це повідомляє облдержадміністрація.

Нагадаємо, що вже рік, як у роботу служби зайнятості введено  інститут кар’єрного радника, який здійснює поглиблений індивідуальний супровід безробітних.

Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такі фахівці допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу. Майже 35 % фахівців центрів зайнятості у Запорізькій області – це кар’єрні радники.

Особа, яка шукає роботу, та кар’єрний радник співпрацюють відкрито та свої очікування і наміри узгоджують на початку співпраці, розробляючи спільний план дій. Фактично індивідуальний план надання послуг є договором про співпрацю. Підписавши договір, громадянин підтверджує серйозність наміру працевлаштуватися або розпочати власну справу та готовність діяти, аби цього досягти.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: