В СБУ встановили хакерів, які викрадали кошти держпідприємств

Просмотров: 313
10 января 2020 17:30
В СБУ встановили хакерів, які викрадали кошти держпідприємств   фото

Служба безпеки України блокувала діяльність міжрегіонального хакерського угруповання, учасники якого викрадали кошти з рахунків вітчизняних державних підприємств. Про це повідомляють на сайті СБУ.

Спецслужби встановили, що причетними до викрадення коштів є мешканці Одеської та Дніпропетровської областей, які виявляли слабкі сторони систем електронних грошових переказів держустанов. Під виглядом тестування програмного забезпечення нібито за завданням «головного офісу», вони змушували посадовців розкривати їм необхідні дані для доступу до обчислювальної техніки держустанов та рахунків у міжнародних електронних платіжних системах.

Вже викрадені кошти зловмисники переводили через систему міжнародних переказів на рахунки підставних осіб та привласнювали.

Також співробітники СБУ, встановили, що ці ж хакери причетні до викрадення майже 200 тисяч. грн. філії ПАТ «Укрпошта» у жовтні 2019 року. Інші факти протиправної діяльності угруповання встановлює досудове слідство.

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та флешки з інформацією, яка підтверджує проведення незаконних операцій. 

Наразі вирішується питання щодо здійснення трьом зловмисникам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

На даний момент триває досудове слідство.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: