Запорізькі родини отримали понад 16 тисяч «бейбі-боксів»

Просмотров: 294
9 января 2020 13:30
Запорізькі родини отримали понад 16 тисяч «бейбі-боксів» фото

Вже другий рік сім’ям новонароджених дітей дарують «пакунок малюка». В ньому зібрані всі необхідні речі для малюка в перші місяці його життя. До складу «пакунку малюка» входять пелюшки, сорочки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також є інформація для мами щодо того, як доглядати за дитиною. Саму ж коробку з-під речей можна використовувати як люльку для дитини. «Пакунок малюка» видають в усіх пологових будинках або в центрах соціального захисту. Про це повідомляє облдержадміністрація

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, з моменту реалізації проекту в Запорізькій області батьки новонароджених уже отримали 16 281 бебі-боксів, з них 10281 – за 2019 рік.

Нагадаємо, що надання «пакунка малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

Крім того, з 2020 року в Україні запрацював пакет онлайн послуг «Е-малятко». Це 10 важливих послуг: державна реєстрація народження дитини, реєстрація місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видача посвідчень батькам багатодітних сімей і призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних родинах, інші важливі послуги. Скористатися ними можна в будь-який зручний для батьків час через інтернет.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: