Різдво у Запоріжжі об’єднало всю Україну

Просмотров: 505
8 января 2020 20:40
Різдво у Запоріжжі об’єднало всю Україну фото

В обласній науковій бібліотеці з вертепом виступили студенти із різних міст України — Львова, Коломиї, Кривого Рогу, Мелітополя, Одеси, а також з Волині, Івано-Франківської, Донецької та Запорізької областей. Захід пройшов в рамках проекту «Різдво разом», організованого Львівським католицьким університетом. З 6-го по 8 січня гості знайомилися із Запоріжжям та ділилися своїми традиціями.

Цікаво, що учасники вертепу раніше ніколи не були знайомі між собою. Вони побачили один одного вже перед виступами. Щоб потрапити в проект, необхідно було заповнити Гугл-форму учасника, де, також, вказували, якого героя хотіли б зіграти.

Роль чорта хотів отримати Олександр Богун, але зіграв харизматичного царя Ірода. У вертепі показали Біблійський міф. За легендою, в момент народження Христа в Єрусалимі з’явилися три мудреці зі Сходу і забажали поклонитися новонародженому царю іудеїв.

— Я грав царя Ірода, який, дізнавшись про народження нового правителя, вирішив позбутися від новонародженого. Наказав своїм слугам винищити всіх немовлят чоловічої статі у віці до двох років у Віфлеємі та на його околицях, — розповідає Олександр Богун.

У вертепі були також відтворені образи пастухів, духа Різдва, чорного та білого янголів, смерті, двох добрих царів та інших героїв. Усі вони перемогли злого Ірода.

— Було дуже складно репетирувати, оскільки ми дуже різні. Але з кожним виступом я розуміла, що ми приносимо людям радість. Різдво нас об’єднало, — розповіла  координаторка вертепу Марина Перцович. — За ці дні ми виступили в сиротинцях, на площі Маяковського, в церкві. Запоріжжя дуже гарне та велике місто. Якщо у Львові я проїжджаю відстань не більше 3-х кілометрів, тут доводилось за день по 25 км проїжджати. Дуже сподобалась річка Дніпро. У нас у Львові взагалі немає річки.

Подивитися на виставу до бібліотеки в цей день прийшли діти з Благодійного фонду «Імпульс.UA», які також проводять різні заходи.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: