У Запорізькій облдержадміністрації з лютого буде ліквідовано департамент екології

Просмотров: 437
8 января 2020 12:00
У Запорізькій облдержадміністрації з лютого буде ліквідовано департамент екології фото

З 1-го лютого 2020-го року у Запорізькій облдержадміністрації, згідно з розпорядженням очільника ЗОДА Віталія Туринка, буде ліквідовано департамент екології. Зазначається, що права та обов'язки структурного підрозділу будуть збережені за Департаментом агропромисловго розвитку та захисту навколишнього середовища.

З інформації, опублікованої на сайті Запорізької ОДА:

“Повідомляємо про ліквідацію Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.11.2019 № 588 «Про зміну штатної чисельності структурних підрозділів обласної державної адміністрації» та передачу відповідних функцій до Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації.

Якщо ви маєте вимоги до підприємства, що ліквідується, то можете заявити їх у строк до 03.03.2020 шляхом надсилання письмової вимоги або претензії на адресу: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72 а.” 

Згідно з розпорядженням голови області, структура ОДА налічуватиме 19 департаментів і управлінь із загальною чисельністю у 618 співробітників.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: