Крафтовий ярмарок об’єднав Львів та Запоріжжя

Просмотров: 891
7 января 2020 20:00
Крафтовий ярмарок об’єднав Львів та Запоріжжя  фото

На площі Маяковського масштабно відзначили Різдво з вертепами та крафтовим ярмарком. Свої виступи показали запорізькі та львівські колективи. 

Представники Львівського Українського католицького університету приїхали зі своєю щорічною акцією «Різдво разом», мета якої — об’єднати молодь з усіх куточків країни навколо Різдва та українських традицій.

— Ми приїхали ділитися нашими традиціями та перейняти інші. Також ми хочемо познайомитися зі студентами з усієї країни для подальшої співпраці, — зазначила організаторка акції Ганна Дідула.

Студенти показали свій вертеп. За сюжетом — головний герой чорно-білий янгол, який символізує Україну та різні точки зору її жителів. 

— Якщо взяти буквально, то чорний та білий янголи в людині символізують роздвоєння її особистості. Це боротьба людини з самою собою. Чорний янгол боровся з білим. Він думав, що нічого не може зробити. Усе, що будувалося роками, може зруйнуватися в одну мить. А білий янгол робив усе, щоб об’єднати націю. Він говорив: “Нас об’єднає віра і любов!” Це такі дрібнички, на які ніхто не звертає уваги, але вони зможуть об’єднати націю, — розповіла Ганна Дідула. 

Під час заходу вихованці дитячого будинку «Надія» заспівали колядку та отримали від організаторів смаколики. 

— Цей ярмарок проходить з 22-го грудня. Головне — що він має благодійну мету. Ми проводимо цей захід, щоб допомогти дитячим закладам Запоріжжя. Вихованці дитячих будинків потребують усього необхідного. Найбільше дітям потрібні засоби гігієни, канцтовари тощо, — зазначив організатор Різдвяного фестивалю Віктор Бабенко

Також організатори зазначили, що на прохання підприємців вони будуть домовлятися з міською владою, щоб ярмарок на Маяковського тривав допоки не демонтують ялинку.

 

Фото Валерії Константинової

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: