Кінопрем’єра: запоріжці в захваті від «Пекельної хоругви»

Просмотров: 561
7 января 2020 17:00
Кінопрем’єра: запоріжці в захваті від «Пекельної хоругви» фото
Головну роль козака Семена виконав Григорій Бакланов, в ролі Домовика — Арам Арзуманян

Напередодні Різдва українські кінематографісти вирішили порадувати глядачів справжньою різдвяною казкою, спроможною позмагатися з «Вечорами на хуторі поблизу Диканьки» — в українському прокаті тиждень крутять найоптимістичніший, найвеселіший і найдотепніший фільм для всієї родини, що був створений в Україні останнім часом. З 1-го січня в кінотеатрах йде повнометражна ігрова кінострічка «Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке», яка має неймовірний успіх у вітчизняного глядача.

Майже на всі сеанси квітки розкуплені, адже кіно крутять лише до 8-го січня включно. Всього тиждень — дуже мало, вважають запоріжці, які діляться у соцмеражах враженнями від казки, яка дуже сподобалась і дітям, і дорослим.

“Подивилася сьогодні чудовий український фільм «Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке». Стрічка для усієї сім’ї просто чудова!!! Саме те, аби діти росли справжніми козаками. До речі, шанувальників українського кіномистецтва у нас багатенько — прибігла в «Байду» на 10:00 — квитків у залі на 110 місць немає! Ледве вхопила останній (1-й ряд 1 місце) на сеанс 11:45. По закінченні фільму в залі лунали оплески! Тож ідіть та дивіться!”

Кадри з фільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» 

 

Сімейна казка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» знята у форматі 2D за мотивами твору Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».

Жив якось на світі хоробрий козак на ім’я Семен (Григорій Бакланов). Серед побратимів він був найвправнішим і не боявся нікого, навіть чорта лисого. Та вся його майстерність на полі бою виявиться не важливою, коли настане час і справді змагатися із Дияволом. Нечисть дуже роздратована через те, що в пеклі ніколи не було жодного козака, бо ж усі вони, боронячи рідний народ та свою землю, ніколи не шкодували крові. А через те і прощалися козакам усі гріхи. Семен потрапляє на той світ і має зробити все, аби не затриматися у пеклі.

Творча команда фільму перемогла на десятому пітчингу Держкіно та отримала від держави фінансування на зйомки картини. Знімали в Україні, починаючи з березня 2018-го року. Режисером стрічки став дебютант Михайло Костров.

Завтра, 8-го січня, останній день прокату, тож запоріжці ще можуть встигнути подивитися це яскраве українське кіно.

 

«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» 

2D

Байда кіно

пр. Соборний, 162

сеанси: 10:00; 11:45; 21:30

вартість квитків: 60-70 грн

дітям до 12-ти років знижка — 20%

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: