У Міністерстві освіти визначилися з предметами для ДПА

Просмотров: 446
24 декабря 2019 10:31
У Міністерстві освіти визначилися з предметами для ДПА фото

У міністерстві освіти підписали наказ, в якому зазначено перелік предметів державної підсумкової атестації (ДПА), які складатимуть учні початкових та випускних класів у 2019-2020 навчальному році. Такий відповідний наказ підписала міністр освіти Ганна Новосад. 

Учні 4-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію в школах у письмовій формі. Для них підготують екзамени з трьох предметів — українська мова, математика. А третій предмет — мова національних меншин або мова корінного народу (у класах з навчанням або вивченням мови національної меншини чи корінного народу на підставі заяви одного з батьків або законних представників за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти).

Після дев’ятого класу учні складатимуть два обов’язкових предмети — українську мову та математику. А вже третю дисципліну учень вибиратиме з переліку, який буде наданий навчальним закладом. Тобто, це може бути біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія. У деяких закладах можуть запропонувати мову національної меншини або мову корінного народу.

Учні одинадцятих класів та профільних училищ складатимуть ДПА у вигляді ЗНО. Обов’язковий предмет — українська мова, а ось другий об’єкт тестування за вибором — історія України або математика. Третя дисципліна також за вибором: історія України, математика, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: