Майбутні абітурієнти зможуть перевірити свої знання на безкоштовному пробному ЗНО

Просмотров: 580
5 января 2020 10:00
Майбутні абітурієнти зможуть перевірити свої знання на безкоштовному пробному ЗНО фото

Весною випускники шкіл будуть здавати зовнішнє незалежне оцінювання. Для того, щоб учні змогли перевірити свої знання Український центр оцінювання якості освіти щороку проводить пробне платне тестування. Як вже писали «Горожанє», реєстрація на таке тестування розпочалося з 3 січня.

Майбутні вступники можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій фактичний рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері максимально наближеної до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Паралельно Запорізькі університети проводять реєстрацію на БЕЗКОШТОВНЕ пробне ЗНО. В рамках тестування викладачі вишів проводять і профорієнтаційну роботу.  

У Національному університеті «Запорізька політехніка» реєстрація на ЗНО розпочалася ще 11 листопада. Виш проводить тестування з української мови та літератури, математики та фізики.

У Запорізькому національному університеті реєстрація розпочалася у грудні.  Цей виш багато років проводить безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО. З графіком тестування можна ознайомитися нижче:

26 січня - біологія та фізика (початок о 09.00).
26 січня о 13.00 - тренінги з хімії та географії.
2 лютого о 09.00 - тренінги з української мови та літератури.
2 лютого О 13.00 - тренінги з іноземної мови.
09 лютого - тренінги з математики о 09.00 та о 13.00 з історії України.

Тестування проходитиме за адресою: вул. Жуковського, буд. 66 б, навчальний корпус №2.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: