Що потрібно знати про правильний режим харчування

Просмотров: 434
4 января 2020 15:00
Що потрібно знати про правильний режим харчування фото

МОЗ проводить рубрику «Запитайте у лікаря». Одним з питань, яке турбує українців стало: Який оптимальний режим харчування?

Кандидат медичних наук, доцент, експерт МОЗ України за напрямом «Харчування» Олег Швець відповів, що раніше була поширена рекомендація їсти маленькими порціями кілька разів на день. Проте через поширеність надмірної ваги й детальніше вивчення особливостей фізіології людини (травлення, обміну речовин), дослідження показали, що краще їсти меншу кількість разів на день. Найбільше - 3, сніданок, обід і вечеря. 

Перекуси не додають насичення, натомість дають додаткові калорії. Особливо не варто перекушувати напоями. Наприклад, кава з молоком і цукром один зі шкідливих перекусів. Також краще скоротити час споживання їжі. 

Рекомендація снідати у першу годину після підйому була переглянута. Тепер варто слідкувати, щоб між сніданком і вечерею проходило 8-9 годин. 

Погано, коли людина їсть через 15-16 год після останнього вживання їжі. Це створює умови для появи надмірної ваги, зростання ризику діабету, серцево-судинних захворювань тощо. 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: