У Мелітопольському районі утворилася нова об’єднана територіальна громада

Просмотров: 492
3 января 2020 21:15
У Мелітопольському районі утворилася нова об’єднана територіальна громада   фото

У Мелітопольському районі створено Терпіннівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у с. Терпіння. Населення новоутвореної громади складає 9358 осіб, яке проживає на площі 366,67 км2. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

За інформацією Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, до складу об’єднаної територіальної громади, яка об’єдналася відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, увійшли Терпіннівська, Промінівська та Світлодолинська сільські ради. Ці населені пункти прийняли відповідні рішення про об’єднання 2 січня 2020 року.

Терпіннівська ОТГ стала першою, яка об’єдналася у 2020 році.

Раніше в Мелітопольському районі було створено п’ять громад: Новобогданівська сільська, Мирненська селищна, Новенська сільська, Семенівська сільська та Костянтинівська сільська ОТГ..

Нагадаємо, що в області за станом на 2 січня 2020 року утворено 61 територіальну громаду, в які об’єдналися 217 місцевих рад. Це становить 72,58 % від загальної кількості місцевих рад, які існували до початку реформи децентралізації влади (299). Площа покриття території області об’єднаними територіальними громадами складає понад 75%.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: