Понад 11 тисяч селян отримали бюджетну дотацію на вирощування молодняка

Просмотров: 575
3 января 2020 19:00
Понад 11 тисяч селян отримали бюджетну дотацію на вирощування молодняка   фото

У минулому році запорізькі сільські домогосподарства активно користувалися можливостями державної програми підтримки тваринництва, у рамках якої Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснював роботу по нарахуванню та виплаті фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби. Про це повідомив директор Департаменту Андрій Поляков.

Він зазначив, що Урядом у повному обсязі виконано зобов’язання щодо фінансування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарстві фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

У минулому році за отриманням спеціальної бюджетної дотації звернулися 11130 осіб. На особисті рахунки фізичних осіб було спрямовано близько 27 млн гривень.

Найбільше звернень надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського, Розівського, Токмацького, Пологівського, Більмацького та Якимівського районів.

Довідково.

Спеціальна бюджетна дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка в таких розмірах:

у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку в розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка - 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка - 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка - 1500 гривень за голову.

Щоб отримати дотацію необхідно до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: