Уряд створює платформу для пошуку роботи людям з інвалідністю

Просмотров: 443
3 января 2020 14:30
Уряд створює платформу для пошуку роботи людям з інвалідністю фото

Уряд планує створити спеціальну платформу, яка допоможе шукати роботу людям з інвалідністю. Про це повідомляє Урядовий портал.

На сайті зазначають, що людина з інвалідністю має отримати якісну і професійну підготовку, щоб стати більш конкурентоспроможною. Це буде здійснюватися через запровадження ваучерів на освіту, спільних програм підготовки зі Службою зайнятості та роботодавцями.

–        Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників. Фокус полягає у доступності людини до робочих місць та соціально-культурних об’єктів, – зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Також в Уряді повідомили, що розвиток реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю та поступове їх розширення разом із забезпеченням принципу «гроші ходять за пацієнтом», переходом на часткову монетизацію технічних та інших засобів, а також підвищення рівня пенсійного забезпечення.

–        Людина з інвалідністю не повинна бути ізольованою від суспільства, вона має отримувати гідний рівень утримання та догляду. А ті, хто хочуть працювати і стан здоров’я дозволяє, матимуть для цього всі можливості, – додала Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: