У березні Запоріжжя приєднається до всеукраїнського екологічного марафону

Просмотров: 162
22 февраля 2020 11:00
У березні Запоріжжя приєднається до всеукраїнського екологічного марафону  фото

Вже у березні відбудеться всеукраїнськи марафон з висадки дерев. Всього планують за добу висадити 1 000 000 дерев.

В рамках цієї ініціативи у Запоріжжі запланували висадити 10 000 дерев, які з’являться у кожному районі міста.

Ідею всеукраїнського флешмобу з висадки мільйона дерев запропонувала київська спілка бізнесменів та Національний проєкт «Книга рекордів України». Головна мета – привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості людей. Флешмоб відбудеться в рамках всесвітньої ініціативи з висадження 100 млн нових дерев по всій планеті.

Організатори українського проєкту запланували глобальну висадку дерев на 20 березня. До втілення ідеї зможе долучитись кожен. Запорізька спільнота вже підтримала ініціативу – в місті мають намір висадити 10 тисяч дерев. Це обговорювали представники місцевої влади з промисловими підприємствами. Пише прес-служба міської ради.

-      Ми з задоволенням приєднаємося до флешмобу та вже запланували виділення коштів з міського бюджету у розмірі понад 1 млн грн. Закупимо різноманітні сорти дерев та плануємо висадити їх у кожному районі міста. Будемо висаджувати за наміченим планом – там, де передбачили нові сквери. Впевнені, що ці заходи вплинуть найкращим чином на наше навколишнє середовище, - сказав радник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: