Напередодні Новорічних свят поліцейські активно штрафують за незаконний вилов риби

Просмотров: 486
31 декабря 2019 10:30
Напередодні Новорічних свят поліцейські активно штрафують за незаконний вилов риби фото

Напередодні новорічних свят поліцейські водної поліції Запорізької області активно стежать, щоб люди незаконно не виловлювали рибу, особливо у заборонених для цього ділянках водойм. Вони також перевіряють, щоб не було продажу риби без документів й у недозволених місцях. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Зазначимо, що з 1 листопада встановлено заборону на вилов риби та раків на зимувальних ямах на Дніпровському (Запорізькому), Каховському водосховищах та у водоймах спеціальних товарних рибних господарств Запорізької області. Перелік зимувальних ям затверджений наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області.  

Так, в період з 18 грудня, поліцейські виявили чотирьох правопорушників, двох чоловіків та двох жінок, які здійснювали торгівлю свіжою, в’яленою рибою та креветками у невстановлених місцях. Стосовно них складено протокол про адміністративне правопорушення. Також працівники поліції виявили двох правопорушників, які здійснював торгівлю свіжою рибою без документів що посвідчують набуття.

Крім того, 21 грудня на річці Дніпро неподалік села Розумівка Запорізького району, поліцейські впіймали чоловіка, який здійснював вилов риби двома сітками лісковими з берега в брід та виловив 54 карасі. На місце було викликано інспектора екологічної інспекції, який склав стосовно громадянина протокол про адміністративне правопорушення.

А 25 грудня спільно з інспекторами Рибоохороного патруля Запоріжжя під час патрулювання, правоохоронці виявили чоловіка, який на човні біля причалу маломірних суден на «Зимувальній ямі» ловив рибу. Відносно громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення.

Крім того, 29 грудня поліцейські у воді затоки Крива бухта в місті Запоріжжя, виявили, чоловіка, який на дюралевому човні забороненим знаряддям лову виловив рибу: плітку - 104 шт., плоскирка – 10 шт., карась - 18 шт. Сума збитку державним рибним запасам складає близько 9800 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Поліцейські закликають громадян бути відповідальними та дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства та інших норм чинного законодавства. 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: