Люди з інвалідністю можуть пройти курси в ІТ-сфері

Просмотров: 161
11 февраля 2020 09:40
Люди з інвалідністю можуть пройти курси в ІТ-сфері фото

Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у сфері інформаційних технологій для людей з інвалідністю.

Завдяки проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» люди з інвалідністю зможуть пройти якісне навчання і отримати престижну затребувану на ринку професію у IT сфері за гідну платню. Повідамляє ЗОДА.

Організатори зазначають, що головною метою проєкту є надання безкоштовної можливості навчання затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю. Після успішного тестування та отримання сертифікатів особи з інвалідністю зможуть взяти участь у конкурсах на вакантні посади у провідних IT компаніях України.

Для цього створено курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів будуть навчати осіб з інвалідністю затребуваних IT-професій. Це дасть змогу зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю та без, і значно покращить їх соціальний статус.

Проєкт триватиме наступні пів року у кілька етапів: з 5 лютого 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проєкті. Охочі можуть вже реєструватись на сайті проєкту. Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес відбуватиметься протягом 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів, умов можна відправляти на електронну адресу edu@msp.gov.ua.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: