Вишам радять навчати студентів з Китаю дистанційно

Просмотров: 181
4 февраля 2020 14:00
Вишам радять навчати студентів з Китаю дистанційно  фото

Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам вищої освіти організувати дистанційне навчання для студентів з Китаю і країн Південно-Східної Азії.

Рекомендація стосується тих студентів, які зараз не знаходяться на території України або не можуть прибути в Україну, в зв'язку зі спалахом епідемії коронавируса. Такі дії необхідні для безпеки українців. Повідомляє МОН.

–      Комунікаційно ми повідомили всім про запровадження таких заходів одразу, щойно побачили лист секретаря РНБО, а сьогодні вже відправили вишам офіційний лист. Для нас дуже важливо забезпечити  безперервність освітнього процесу і водночас максимально врахувати усі обставини, пов‘язані із ситуацією навколо коронавірусу (2019-nCoV). Використання дистанційних технологій – найкращий варіант для даної ситуації. Таким чином кожен студент, який фізично не може зараз знаходитися в Україні у зв’язку з цією  ситуацією, отримає можливість продовжити навчання у нормальному ритмі без перескладань та переслуховування предметів, – відзначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Згідно з рекомендацією Міносвіти, до 10 лютого виші повинні повідомити всім своїм студентам з Китаю і країн Південно-Східної Азії про можливість дистанційного навчання та надати їм можливість скласти відповідні іспити після нормалізації ситуації навколо коронавируса.

Зараз в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку нової коронавирусной інфекції. Відповідні служби, включаючи МОЗ, МЗС, Державної прикордонної служби, МВС, Міноборони, Мінінфраструктури, знаходяться в стані посиленої готовності.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: