У Запоріжжі відбувся мовчазний аукціон

Просмотров: 543
29 декабря 2019 09:40
У Запоріжжі відбувся мовчазний аукціон  фото

Вчора відбувся мовчазний благодійний аукціон, який тривав упродовж трьох годин. Особливість такого аукціону в тому, що за лоти не потрібно було торгуватися вголос, достатньо   лише заповнити відповідний протокол. Про це повідомляє UA: Запоріжжя.

Брати участь в аукціоні можна було дистанційно, зателефонувавши організаторам. Представлені лоти були різноманітними - текстильні речі, зокрема портьєри, ковдри, простирадла, тканина, а також в’язані вироби, порцелянові статуетки тощо. Усі речі продавалися за ціною нижче ринкових.

–      У нас є можливість ставити стартову ціну на лоти набагато менше ніж вони продаються просто в роздрібній ціні. А далі вже люди торгуються, встановлюючи власну, – зазначила директорка Запорізького благодійного фонду "Єдність за майбутнє" Тамара Огородова. – Мовчазні аукціони розповсюджені у всьому світі, його переваги в тому, що всі лоти одразу представлені, їх одразу можна всі подивитися. Біля кожного товару є протокол, де вказані стартова ціна, реальна ціна, ким наданий лот та інше. Далі кожен записується в протокол, вказуючи ціну і свої дані. 

На аукціоні було зібрано 8 700 гривень. За словами організаторів, зібрані кошти передадуть дитячому відділенню Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру. Ті лоти, які не були продані під час заходу будуть виставлять на продаж на сайті благодійного фонду “Єдність” за майбутнє”.

 

Матеріал підготовлено за інформацією телеканалів "UA: Запоріжжя" та "Z".

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: