В Україні створено транспортний портал електронних послуг

Просмотров: 435
29 декабря 2019 13:05
В Україні створено транспортний портал електронних послуг фото

Уряд створив транспортний портал електронних послуг, який об’єднує електронні сервіси в усіх сферах транспортної галузі в одну розумну систему. Про це повідомляє Урядовий портал.

На порталі https://e-transport.gov.ua/  можна замовити не тільки державні адміністративні послуги у галузі транспорту, а й отримати загальні тематичні сервіси. 

–        Мультимодальність транспорту та цифрові транспортні коридори є пріоритетами для Міністерства інфраструктури. Для цього ми створюємо електронні сервіси у всіх сферах транспортної галузі. Цифрові рішення потрібні для розвитку Шовкового шляху та інших транспортних коридорів. Це реальні кроки, які допомагають нам інтегруватися у єдину транспортну мережу, що об'єднує Європу з Азією, та перетворити Україну на міжнародний транспортний хаб, – відзначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Цей портал дає змогу:

1)       Бронювання дозволів на міжнародні перевезення (Онлайн-подача і оплата заявки, швидка перевірка документів, система ідентифікації id.gov.ua).

2)       Пост-контроль (Співробітники митниці зможуть відстежувати порушників, які намагаються підробити дозволу. Кожен зареєстрований дозвіл може бути простежено з моменту його бронювання або друку до перетину кордону та повернення на пункт видачі дозволу.).

3)       Дозвіл на негабаритні перевезення (Онлайн-подача і оплата заявки, система ідентифікації id.gov.ua, прискорення процедури).

4)       Е-протокол (Надає можливість інспекторам напряму з дороги оперативно передавати до департаменту контролю Укртрансбезпеки інформацію щодо порушників з метою подальшого опрацювання інцидентів).

5)       Відеоспостереження.

6)       е-ТТН (Електронний документ для засвідчення права на здійснення вантажних перевезень)

 

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: