Тестові зошити ЗНО адаптують шрифтом Брайля

Просмотров: 447
29 декабря 2019 08:00
Тестові зошити ЗНО адаптують шрифтом Брайля  фото

У наступному році люди з порушеннями зору мають можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови і літератури, математики, історії України та біології. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти

Тестування з української мови і літератури міститиме 30 завдань різних форм, у тому числі – відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власне висловлення). Для виконання тесту учасники матимуть 150 хвилин.

З математики буде відведено також 150 хвилин. Абітурієнтам буде запропоновано розв’язати 20 завдань різних форм, 2 з них – відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

ЗНО з історії України  міститиме 40 завдань різних форм. Для виконання роботи учасники матимуть 120 хвилин. З біології міститиме 34 завдання різних форм, на виконання яких відведено 120 хвилин.

Відповіді на завдання також будуть записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля з однієї сторони аркуша, починаючи з наступного після титульного.

Для того, щоб учаснику ЗНО отримати зошит із шрифтом Брайля під час формування реєстраційної картки потрібно вказати на необхідність створення особливих умов, зазначити номер і дату виданої закладом охорони здоров’я форми № 086-3/о. Медичний висновок, в якому зазначається необхідність створення особливої умови, треба подати разом з іншими реєстраційними документами.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: