Кабмін посилює відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Просмотров: 170
30 января 2020 15:00
Кабмін посилює відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки фото

Уряд схвалив проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки».

Відповідно до законопроєкту змінами передбачено, що мінімальний штраф за адміністративні правопорушення складатиме 510 грн, а максимальний — 8 500 грн.

Також значно підвищується штраф за завідомо неправдивий виклик поліції, «швидкої» або аварійних служб — він становитиме від 3 400 до 10 200 грн.

Більше того, запроваджується кримінальна відповідальність за порушення вимог техногенної безпеки, що призвело до аварії чи іншої небезпечної події з тяжкими наслідками.

Ці зміни запрацюють після прийняття законопроєкту парламентом.

До цього штраф за порушення вимог пожежної безпеки становив для громадян від 8,5 до 119 грн, а для посадових осіб — від 34 до 170 грн.

Крім цього, Уряд наразі опрацьовує питання про законодавче врегулювання обов’язковості виділення коштів у державному та місцевих бюджетах на цільові заходи протипожежної безпеки, спрямовані на  зниження ризику пожеж у громадських та адміністративних будівлях закладів освіти, охорони здоров’я та інших.

Джерело: www.zoda.gov.ua

Читайте також: От осложнений, вызванных гриппом, в Запорожье умерла женщина

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: