Запоріжців запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Просмотров: 403
30 января 2020 12:00
Запоріжців запрошують взяти участь у фотоконкурсі  фото

Офіційно 2020 рік вважається Міжнародним роком здоров’я рослин. Тому Держпродспоживслужба організовує фотоконкурс «Міжнародний рік здоров’я рослин» (МРЗР - 2020).

До участі запошують усіх охочих. Для цього необхідно надіслати фотографії, що ілюструють уявлення про здорові або нездорові рослини.

Переможці отримають пам’ятні призи, а їхні фотографії будуть демонструватись на вебсайті Держпродспоживслужби та у штаб-квартирі ФАО. Повідомляє Держпродспоживслужба.

ФОТОГРАФІЇ МОЖНА НАДСИЛАТИ ДО ТАКИХ КАТЕГОРІЙ:

1. Нездорові рослини

До цієї категорії належать фотографії шкідливих організмів, що атакують рослини у вашій місцевості, або ілюструють заподіяну ними шкоду рослинам. Шкідливі організми – це будь-які види, штами або типи рослин, тварин або збудників хвороб, які пошкоджують рослини або рослинні продукти. До них належать комахи, віруси, бактерії, нематоди та інвазивні рослини.

2. Здорові рослини – природні захисники нашого повітря, продуктів харчування та навколишнього середовища

До цієї категорії можна надсилати фотографії, які відображають природну красу рослин і їх важливість для людини. Сюди належать зображення мальовничої української природи, сільськогосподарських посівів, садів, лісів, будь-яких рослин тощо.

Зробіть фотографії та подайте їх з коротким описом, заповнивши анкету.

У кожній категорії журі визначать по два переможця про яких буде оголошено на веб-сайті Держпродспоживслужби у червні 2020 року.

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

У фотоконкурсі МРЗР 2020 можуть брати участь фотографи-професіонали чи аматори, які досягли 18-ти річного віку а також діти до 18 років виключно через своїх законних представників (відповідно до чинного законодавства України) і є громадянами України.

Участь безкоштовна.

• Конкурс поділяється на дві категорії: нездорові рослини та здорові рослини.

• Кожен учасник може подати до трьох фотографій (у кожну категорію).

• Учасники можуть подати на конкурс лише оригінальні роботи, які є їхньою власністю.

• Розмір файлу: мінімальна ширина - 3000 пікселів, при щільності 150 dpi; максимальний розмір - 5 Мб; формат jpeg або jpg.

• Фотографії не повинні містити дат або тексту. 

• Назви та підписи фотографій: для першої категорії - назва рослини, яку уражено (пошкоджено) шкідливим організмом, місце (місцевість) та дата фотографування, а також назва шкідливого організму (якщо це можливо); для другої категорії назва рослини/рослин, місце (місцевість) та дата фотографування.

• Заповніть кожне із обов'язкових полів анкети, що надається, підпишіть анкету та надішліть її сканкопію до Держпродспоживслужби.

• Працівники апарату Держпродспоживслужби та члени їх сімей не можуть брати участь у конкурсі.

Ваші роботи у супроводі анкет надсилайте до Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби на електронну адресу phyto@dpss.gov.ua (у темі листа обов’язково вкажіть «Фотоконкурс МРЗР 2020»).

Кінцевий термін подачі робіт - 15 травня 2020 року о 18:00!

Имя:
Ваш комментарий:

Ольга
30 января 2020 г. (12:31)

Спасибо за такой интересный конкурс.


Похожие новости:
Последние новости: