У Запорізькій області від грипу померла жінка

Просмотров: 348
29 января 2020 10:13
У Запорізькій області від грипу померла жінка  фото

Мешканка Запорізького району захворіла грипом 17 січня, а звернулась за медичною допомогою 24 січня – лише на 8-й день захворювання.

Її госпіталізували до обласної інфекційної клінічної лікарні в тяжкому стані.  Вчора жінка вмерла.

На даний час проводяться вірусологічні дослідження матеріалу на виявлення вірусів грипу. Клінічно виставлений діагноз «Грип, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія, тяжкий перебіг». Повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр.

Жінка не була щеплена від грипу.

Нагадуємо, що це другий летальний відпадок від грипу в поточному році в Запорізькій області. В жодному випадку вмерлі не прищеплювались від грипу.

На даний час вакцинація від грипу триває, щеплення можна отримати в приватних медичних Центрах. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує щепитись від грипу протягом всього сезону. Щеплення – єдиний засіб захистити себе від грипу або, навіть у випадку захворювання, уберегти себе від тяжких ускладнень, в т.ч. пневмонії.

Медики нагадують, що у випадку появи перших симптомів грипу (температура 38 градусів та вище, сухий кашель, головний біль, біль в м’язах та суглобах, світлобоязнь, симптоми загальної інтоксикації) треба негайно звернутись за медичною допомогою.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Вика
29 января 2020 г. (14:21)

Люди полюбите себя, надо вовремя обращай внимания на своё здоровья и вовремя идти в больницу.


Похожие новости:
Последние новости: