У Запоріжжі закриють більше половини тубдиспансерів

Просмотров: 400
27 января 2020 12:00
У Запоріжжі закриють більше половини тубдиспансерів  фото

Запорізька область посідає перше місце в Україні за рівнем поширення дитячого туберкульозу і входить в першу п'ятірку по поширенню захворювання серед дорослого населення. Про це повідомляє МОЗ України. Найбільша захворюваність саме в Запоріжжі.

Попри це в місті очікується закриття протитуберкульозних амбулаторних диспансерів. Так, з 1 квітня 2020 року в Запоріжжі закриються три з чотирьох нині чинних протитуберкульозних амбулаторій. Відповідне рішення, в рамках реалізації медичної реформи, прийняла запорізька обласна рада. Повідомляють «Факти Запоріжжя».

Через два місяці повністю припинять роботу Шевченківська, Вознесенівська та Олександрівська протитуберкульозні амбулаторії. Співробітників цих медустанов уже попередили про масове скорочення. Воно торкнеться близько 80% обслуговчого та медичного персоналу – близько 120 осіб.

Після глобальної реорганізації прийматимуть хворих на туберкульоз будуть на базі тубдиспансеру № 3. Приміщення трьох районних протитуберкульозних диспансерів передадуть іншим структурам. Крім того, в запорізькому обласному протитуберкульозному диспансері планується, більш ніж у 2 рази скоротити кількість стаціонарних ліжок – з 500 до 220. Також, у 2020 році істотно скоротиться фінансування протитуберкульозних медзакладів.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Нина
27 января 2020 г. (16:47)

Я в шоке, нада думать и решать как выходить с этого с страшного рейтинга, сколько деток больных это ужас.

Татьяна
27 января 2020 г. (21:50)

Выходит на митинг !

И врачам и пациентам.

 


Похожие новости:
Последние новости: