У Запоріжжі стартував міжнародний турнір з греко-римської боротьби

Просмотров: 285
24 января 2020 16:00
У Запоріжжі стартував міжнародний турнір з греко-римської боротьби  фото

Сьогодні до Запоріжжя приїхали спортсмени з різних країн. Так відкрився традиційний XXV міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгенія Трухіна.

Ці змагання стали для міста традиційними, а в цьому році зібрали найбільшу кількість учасників. Турнір пройшов у ПС «Юність». В змаганнях брали участь спортсмени з Вірменії, Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Туреччини, України. Загалом понад 250 учасників.

На змаганні наголосили, що турнір пам'яті майстра спорту СРСР Євгенія Трухіна проводиться з 1996 року. Ініціатива проведення змагань належить близьким друзям Євгенія і його тренерові, почесному майстрові спорту СРСР, заслуженому тренеру України, заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України Лаврентію Майламяну.

Нагадаємо, що Євгеній Трухін — неодноразовий призер республіканських турнірів з греко-римської боротьби, майстер спорту СРСР. Народився 24 січня 1955 р. в смт Кушугум Запорізької області. Почав займатися боротьбою у 1972 р. в ШВСМ. У 1995 році Євгеній Трухін трагічно загинув в автокатастрофі.

Подробиці турніру дивіться в нашому фоторепортажі.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: