“Ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю”, — сказав Гончарук за сніданком (ВIДЕО, ДОПОВНЕНО)

Просмотров: 406
23 января 2020 15:30
“Ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю”, — сказав Гончарук за сніданком (ВIДЕО, ДОПОВНЕНО) фото

Уряд країни має намір віддати АТ «Укрзалізниця» національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років. Про це український прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив під час «Українського сніданку» у Давосі 23-го січня.

 

“Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю”, — повідомив Олексій Гончарук вранці у четвер під час роботи 50-го ювілейного Всесвітнього економічного форуму у Швейцарії. Новину передають українські ЗМІ із посиланням на Інтерфакс-Україна, також цитує прем'єра відео з сюжету 5 каналу.

Прем’єр додав, що влада України пов’язує з цим рішенням не тільки очікування про розвиток «Укрзалізниці»: “Це екосистемне, яке має показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів”. За словами Гончарука, політичне рішення щодо цього вже ухвалено.

В середу, 22-го січня, Міністерство інфраструктури України і національний оператор залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG у швейцарському Давосі вже підписали меморандум про взаєморозуміння для подальшої співпраці в транспортній галузі та розвитку АТ «Укрзалізниця».

У своєму акаунті у Твіттері Гончарук також зазначив, що німецькі фахівці реформуватимуть управлінські механізми «Укрзалізниці», а Україна повністю зберігатиме за собою контроль над підприємством. Зараз цю новину активно обговорюють українські економічні експерти.

Як стало відомо пізніше, німецька сторона вже прокоментувала заяву Гончарука і зауважила, що збирається не реформувати «Укрзалізницю», а лише консультувати українських фахівців з приводу ефективного управління підприємством.

 

Имя:
Ваш комментарий:

Колян
23 января 2020 г. (21:11)

Давайте Гончарука отдадим немцам на всегда, я думаю Украина выиграет  а от немцы вопрос.

Люся
24 января 2020 г. (13:31)

У немцев свой интерес, присмотреться и вывозить нашу " земельку".


Похожие новости:
Последние новости: