Запорізький студент отримає президентську стипендію

Просмотров: 567
27 декабря 2019 14:20
Запорізький студент отримає президентську стипендію фото

Запорізький студент увійшов до списку 39 учасників, яким президент призначив стипендії.  Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.  

Річну стипендію отримає студент Запорізького національного університету філологічного факультету Олександр Смирнов. Він став переможцем ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За інформацією Запорізької облдержадміністрації в першому етапі змагання в області взяли участь 13 899 учнів та студентів. Журі конкурсу визначило 11 переможців регіонального етапу, серед них був і Олександр Смирнов.

Відзначимо, що регіональний відбір учасників у Запорізькій області розпочався на початку 2019. У конкурсі могли брати участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїсти військових ліцеїв, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти і курсанти закладів вищої освіти усіх форм власності, учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають за межами України.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: