Розпочався конкурсний відбір на премії ВРУ та стипендії Уряду для молодих вчених

Просмотров: 327
23 января 2020 12:40
Розпочався конкурсний відбір на премії ВРУ та стипендії Уряду для молодих вчених фото

Стартував прийом документів на отримання Премій Верховної Ради України та стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Заявки мають подавати виші та наукові установи, підприємства за попередніми рішеннями вчених рад.

Премії ВР присуджуватимуться за 2020 рік, а урядові стипендії – на 2020-2022 роки.

Претендувати на отримання Премії можуть науковці до 35 років (доктори наук до 40 років), що мають вагомі наукові здобутки в проведенні досліджень. Номінувати можна як одного вченого, так і колектив авторів (до 4 осіб).

Щороку ВР присуджує до 30 Премій. Переможці отримують дипломи, нагрудні знаки та грошову винагороду. Її розмір становить 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (станом на 1 січня 2020 року це понад 126 тис. грн).

Список претендентів та їхні роботи на Премію приймають до 1 березня 2020 року. Докладні вимоги до подання заявок можна переглянути у відповідній Інструкції. До визначеного в ній пакету документів також необхідно додати 10 брошурованих примірників анотації.

Виші, наукові установи та підприємства подають списки кандидатів та необхідні документи до директорату науки Міністерства освіти і науки. Заклади, не підвідомчі МОН, також можуть подавати заявки за підпорядкуванням до Національної академії наук, відповідних галузевих академій або центральних органів виконавчої влади.

На отримання стипендій КМУ можуть претендувати кандидати, що мають вагомі наукові результати, віком до 33 років (38 для докторантів або докторів наук).

Уряд присвоює 320 щомісячних стипендій для молодих вчених на 2 роки. З 1 липня 2019-го їхній розмір було збільшено вдвічі – до 2-х прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Наразі це понад 4,2 тис. гривень.

Університети та наукові установи, підпорядковані МОН, мають подати перелік кандидатів та супровідні документи до директорату науки Міністерства до 10 березня 2020. Докладну інформацію можна переглянути у листі МОН

Наукові установи та університети, не підвідомчі МОН, подають документи на стипендії КМУ за підпорядкуванням до галузевих академій наук або центральних органів виконавчої влади.

Документи, як щодо стипендій Уряду, так щодо Премій Верховної Ради подаються до МОН за адресою: кім. 201 в, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, Міністерство освіти і науки України. Контактна особа – Олександр Вороненко, (044) 287-82-41.

 

Джерело: mon.gov.ua

 

Имя:
Ваш комментарий:

Алла
26 января 2020 г. (21:49)

Большая премия ученным , смешно им не стыдно.


Похожие новости:
Последние новости: