На зимові свята кількість опікових травм та обморожень збільшується

Просмотров: 500
27 декабря 2019 13:40
На зимові свята кількість опікових травм та обморожень збільшується фото

Взагалі з останні 19 років кількість опікових травм зменшилась в нашому регіоні майже втричі. Запорізька область посідає 4 місце за кількістю пацієнтів, які лікуються від опіків. Про це розповів  завідуючий опікового відділення КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» Андрій Сех під час зустрічі в опіковому відділенні з представниками ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Андрій Сех зазначив, що на зимові свята кількість пацієнтів у відділенні збільшується. Досить часто люди потрапляють до лікарні через необачність та необережне поводження із вогнем, новорічними гірляндами, петардами та фейєрверками. А ось, за мінусової температури  частина пацієнтів потрапляє з обмороженнями. Будь-які з цих травм чекає довга реабілітація.

За данними ГУ ДСНС в Запорізькій області, з початку 2019 року на пожежах загинуло 105 осіб, з них 3 дітей. За аналогічний період минулого року загинуло 92 людини, 3 з них — діти. У цьому році на пожежах травмувалось 47 людей. Найбільш поширені причини виникнення надзвичайних подій — необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів та пічного опалення.

Якщо трапилася пожежа необхідно взяти вогнегасник. Якщо його немає, беремо цупку тканину та накидуємо її на осередок пожежі, радять рятувальники. Якщо біда таки трапилась, а самотужки ліквідувати вогонь не вдається, варто одразу телефонувати на екстрений номер «101». 

Медики наголосили, що у разі опіків категорично забороняється змащувати ушкоджені місця оліями. Необхідно охолодити уражене місце під холодною водою або ж накласти компрес. Якщо ви отримали обмороження, не можна розтирати шкіру або вживати алкоголь, щоб зігрітись. За допомогою варто одразу звертатись до лікарні.

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости:
Последние новости: