Мелітополь займає лідируючі позиції у наданні житла дітям-сиротам

Просмотров: 295
22 января 2020 10:00
Мелітополь займає лідируючі позиції у наданні житла дітям-сиротам фото

Вчора в рамках робочої поїздки до Мелітополя приїхала міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та її заступник Віталій Музиченко. Вони відвідали будинок сімейного типу та реабілітаційний центр для дітей з інваліністю.


У сім'ї Максименко виховується семеро дітей з притулку та інтернату. Квартира для родини в 2018 році була придбана державним коштом в новобудові на вул. Бадигіна. Родина проживає у 9-кімнатній квартирі та займають майже весь поверх.

Крім того, міністр зайшла в гості до сиріт, які оселилися в цій же новобудові.

Зазначимо, що Мелітополь займає лідерські позиції в Україні за кількістю виділеного дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, житла. Місцева влада проводить таку програму з 2016 року. За цей період було придбано 56 квартир для дітей-сиріт. Повідомляє облдержадміністрація.

Крім того, Юлія Соколовська ознайомилась з роботою Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Мелітополі. Слід зазначити, що це один із перших в Україні Центрів комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю з відділеннями для дітей і для повнолітніх осіб з інвалідністю.

− Я рада запрошенню відвідати Запорізьку область. Ми сьогодні побували на багатьох об’єктах соціального спрямування. Це і розвиток соціальної громади, і розвиток сервісу на рівні ОТГ. Ми багато працюємо над розвитком реабілітаційних послуг, зокрема для дітей. Не менш важливий напрямок – це розвиток програм надання житла дітям-сиротам та розвиток сімейних форм виховання, якому буде і надалі приділятися значна увага, − відзначила Юлія Соколовська.

Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
22 января 2020 г. (15:46)

Хоть немного начали задницы отрывать от своих министерских кресел.


Похожие новости:
Последние новости: